Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Iskolarendszeren kívüli első...

Fekete Márta kérdése:

Iskolarendszeren kívüli első OKJ-s képzés is ingyenes? "OKJ 33 815 01 10000 00 00 fodrász"

Figyelt kérdés

Egy informatika tanár szólt a lányomnak arról,hogy ez az Ő képzése ingyenes.Ezt én is így tudtam,de sajnos annyi félrevezetés történik,és konkrét választ az iskolától sem kaptam,úgy éreztem valahol megkérdezem aki ebben illetékes és hajlandó segíteni mert egy mésik fórumról nem jött válasz (sajnos)a kérdésemre.Kár,hogy ez embereknek az oktatásban való bizalma is megrendülhet.

2009-ben érettségizett és 2009.szeptembertől indult a képzés és 2010.szeptember 17-ig tartott. A vizsga október 20-án lesz.


Tisztelettel Fekete Márta


2010. okt. 13. 15:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Úgy tudom a fodrászképzés nem ingyenes, ha első szakma akkor sem. Legalábbis nekem egyik barátnőm érettségi után fodrásztanuló lett és komoly pénzeket kell neki fizetni, pedig nem neves fodrászsuliba jár.

Ha jól tudom az ingyenesek az olyanok amik egyetemeken vannak felsőfokúk illetve szakközépiskolák érettségi utáni képzései. Tehát az ilyen fodrász, körmös, kozmetikus az nem tartozik ebbe bele.

2010. okt. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!