Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Várjátok már a felvi ponthatár...

Várjátok már a felvi ponthatárokat?

Figyelt kérdés

Én nagyon bizom benne, hogy sikerül valahova bejutni, bár csak államilag finanszírozottakat céloztam meg, de remélem így is sikerül.


Bízok benne, hogy kicsit az életem is felpezsdül. Más is van így vele, hogy várja az egyetemet / főiskolát?


2023. júl. 8. 17:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Én pótfelvételire jelentkezem majd, de kíváncsi vagyok a ponthatárokra, szóval ez engem is érdekel. Meg szerintem még elég sokakat :)
2023. júl. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Az mit jelent, hogy pótfelvételi?
2023. júl. 8. 17:43
 3/25 anonim válasza:
64%
Én is várom már, 487 pontom van tehát nem aggódók
2023. júl. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nekem 300 :d
2023. júl. 8. 17:57
 5/25 anonim ***** válasza:
0%

"Bízok benne, hogy kicsit az életem is felpezsdül."


300 ponttal neked maximum egy fél évig fog felpezsdülni az életed, utána úgy kirepülsz arról a szakról ahová felvetted ahogy illik.


Egyébként én nem várom mert már komoly doktorandusz hallgató vagyok de amikor kihirdették az én szakomra a ponthatárokat akkor is csak az volt a kérdés hogy hány ponttal lépem túl a ponthatárt (173) nem az hogy fel vesznek-e.

2023. júl. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Nem kapsz elég szeretet otthon 5-ös, hogy süt belőled a rosszindulat?


Beszélgetek veled szívesen, ha nincs aki meghallgasson. Tegyük jobbá az életed

2023. júl. 8. 18:21
 7/25 anonim válasza:
82%
5, kit érdekel. Nem neked szólt a kérdés hanem azoknak akik most mennek egyetemre.
2023. júl. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
73%
Nekem is 300 pontom lett. Hova jelentkeztél?
2023. júl. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
5%

#6 Köszönöm a felajánlást, de nem ereszkedek le olyan szintűre hogy egy 300 pontos emberrel beszéljek, mert ahogyan az intelligenciám, ugyanúgy az emocionális intelligenciám jóval magasabb szinten van. Bár erősen ajánlom hogy keress hozzám hasonló tehetséges beszélgetőpartnereket, mert a felzárkózáshoz igen komoly szükséged lesz rá.


#7

"Nem neked szólt a kérdés hanem azoknak akik most mennek egyetemre"


Ezt a részt esetleg ki tudnád emelni a kérdésből, ahol részletesen specifikálta a kérdező, hogy mely csoportnak címezte a kérdést? Én többszöri elolvasás ellenére sem láttam ilyen megszorítást a kérdező részéről, ezért segítő szándékkal és építő jelleggel hozzászóltam a kérdéshez.

2023. júl. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%

300 ponttal esetleg egy hasznavehetetlen büfészakra fogtok bekerülni. Inkább azért szurkoljatok hogy ne vegyenek fel sehova titeket (amire komoly esély van ilyen szerény eredmény mellett) mert azzal is többre mentek.


-Dr. B

2023. júl. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!