Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Rendszergazda mellé megéri...

Rendszergazda mellé megéri valamilyen szakmát elvégezni?

Figyelt kérdés

Elsősorban elektronikai technikus, mechatronikai technikus es villanyszerelő szakmán gondolkoztam, mert szivesen fejleszteném magam. Lehet valami hasznom ezekkel a plusz szakmákkal, vagy bármilyen más szakmával vagy csak időpocséklás lenne belevágni?


Maradnék rendszergazda/üzemeltető csak kiegészítő tudásként csinálnék plusz szakmát, hogy jobb rálátásom legyen a dolgokra.



2023. júl. 12. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Megéri, mert annyi rendszergazdára nincs szükség amennyi elvégez ilyen tanfolyamot.
2023. júl. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Maradok a szakmámnál mert szeretem és már sikerült benne elhelyezkednem. Első sorban azért gondoltam elvégezni más szakmákat, mert hogyha bármi gond adódna ne keljen szerviz meg szakemberek után rohanni, hanem én is meg tudjam oldani házon belül. Másrészt azért gondoltam mert még csak junior vagyok de majd ha fentebb lépek a ranglétrán akkor jobban belelássak a folyamatokat, hogy minél optimálisabban működjön és a költségvetést is jobban átlássam.
2023. júl. 12. 15:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Villanyszerelőt felejtsd el. Telített a szakma itthon. A másik kettő az jó és komolyabb tudásra tehetsz szert velük.
2023. júl. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!