Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Meddig és hol lehet jelentkezn...

Meddig és hol lehet jelentkezni az őszi, "előrehozott" érettségire?

Figyelt kérdés
Idén érettségiztem, de szeretném újrapróbálni. Mivel úgymond nem vagyok egy iskola kötelékében sem, így hol tudnék jelentkezni?

2023. júl. 20. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
oktatas.hu
2023. júl. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az nem előrehozott, hanem normális vizsga, csak épp az őszi vizsgaidőszakban. :) Ha jól emlékszem, tavaly szeptember elején volt a jelentkezési határidő. Ügyfélkapun keresztül adhatod be a jelentkezést, fizetni is kell érte. De az oktatas.hu oldalon a Köznevelés fül alatt megtalálod az aktuális információkat.
2023. júl. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Körülbelül augusztus végétől lehet majd jelentkezni az oktatas.hu oldalon. Iskolában is jelentkezhetsz, de szerintem egyszerűbb ezen az oldalon intézni.
2023. júl. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönet mindenkinek.
2023. júl. 23. 01:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!