Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az SZTE Juhász Gyula óvónő...

Az SZTE Juhász Gyula óvónő képzőre szeretnék majd jelentkezni! Ott is eltörölték a létminimumot? A 280 pontot? Mert én ahogyan számoltam nekem kb. 240 pontom van!

Figyelt kérdés

2023. júl. 26. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
42%
240 pont maximum foszk képzésre lesz elég, nem bsc-re.
2023. júl. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az idei felvételitől kezdődően a szabályok megváltoztak, és eltörölték a központilag kötelező 280-as minimumpontszámot az alapképzésekre. Például az SZTE óvodapedagógus szakára idén már nincs előre meghatározott minimumpontszám. Ettől persze még könnyen lehet, hogy 240 pont nem lesz elég a bejutáshoz, hiszen a jelentkezők között verseny van a helyekért; de elvi akadálya a felvételednek nincsen. Talán ha újra érettségiznél egy tárgyból, az növelné az esélyeidet.
2023. júl. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!