Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lett olyan valaki, akinek 240...

Lett olyan valaki, akinek 240 pont alatt voltak a pontjai, de mégis felvették? Személy szerint 235 pontom van!

Figyelt kérdés

2023. júl. 28. 15:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

2-es.


26%-al megbuktál volna matekból.


Legalábbis amikor én érettségiztem, ez még csak a bukáshoz volt elegendő.

És kérlek, kíméld meg a majdani gyermekemet attól, hogy te oktatod.

2023. júl. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
A 2-es troll, ilyen ponthatár nincs erre a szakra, szerencsére: [link]
2023. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 October15 ***** válasza:
77%

Nem mondanám, hogy az érettségi, vagy a gimis teljesítménye az embernek feltétlenül tükrözi az alkalmasságát egy adott szakra. Pl.: 2-es voltam gimiben töriből, történelem szakon [diszciplináris] a rekord 4,92-es súlyozott kredit index volt ha jól emlékszek. [Ok a kettő között jó pár év meg egyéb dolgok elteltek de akkor is.] Szerintem fszság közölni valakivel, hogy ne menjen egyetemre azért mert elcseszte az érettségijét.


Nyilván mindenkinek éreznie kell, hogy azért volt gyér a teljesítménye középiskolában mert szrt az egészbe mint én, vagy azért mert súlyos skill issue áll fent.

2023. júl. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

13-as: Természetesen nem minden a jegy. Ugyanakkor nagyon árulkodó amikor valaki alig tud összehozni egy kettes matek érettségit vagy 2-es magyart.

Azt még megértem, hogy mindenki nem fog fel mindent matekból, de ott az első feladatrész gyakorlatilag szinte csak általános felsős matek. Azt meg ne mond már, hogy az általános műveltség tudása se árulkodik valakiről.

A magyar pedig szövegértés. Aki pedig nem tud értelmezni az hogy akar pl. kisgyermekeket tanítani?

2023. júl. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!