Kontrolling fizetés?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kontrollingesként milyen diplomával rendelkeztek?

Illetve mennyi fizetést sikerült elérnetek és hol?

Karrierutak érdekelnének! :)



2023. júl. 31. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Pénzügy-számvitel diplomám van, amennyire tudom a legtöbb kollégám is ezt végezte illetve nemzetközi gazdálkodással vannak még páran. De multi, lehet a 2 idegen nyelv miatt is vettek fel több embert ilyen szakkal, plusz van aki alkalmazott közgáz szakon végzett.

PSz szerintem jó szak ehhez vagy esetleg a gazdinfót mondanám még, 3 éve dolgozok itt a cégnél plusz egy évet voltam előtte gyakornok és egyre inkább olyan irányba mozdul el a munkánk hogy jó ha van egy erős alap IT tudás.


Br. 780 ezret kapok, ez az első munkahelyem, gyakornokság után junior finance controller voltam és egy éve vagyok finance controller (cégen belül egy szinttel előrébb lépés, korábbi felettesem pozíciója). Szegeden dolgozok, szerintem ez most egy oké fizetés itt, de majd tervezek pár év múlva Budapestre váltani jobb fizu miatt, viszont szeretem a mostani munkahelyem úgyhogy nem sietős. :)

2023. júl. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Milyen IT rendszereket használtok?

Mihez szükséges az IT tudás?

Érdekelne! :)

Gratulálok amúgy, jól halad a karriered.

2023. aug. 2. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!