Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szabadom választhatókat...

Milyen szabadom választhatókat vesztek fel? Ami könnyű, vagy ami érdekel? Illetve szoktatok felvenni olyan tárgyakat, amik későbbi félévekben ajánlottak?

Figyelt kérdés
2023. aug. 2. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában olyan tárgyat, ami könnyű, éppen elég a kötelezőket is jól teljesíteni. Későbbre ajánlott tárgyakat pedig nem .
2023. aug. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szabváloknak igazából a maradék kötvál tárgyakat szoktam felvenni. BSc alatt elvégeztem 2 mesteres tárgyat, és most mesteren is csinálok dokis tárgyakat.
2023. aug. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ami könnyű, de azért vmennyire érdekel is.

Én nem vettem fel előre tárgyat, viszont eredetileg FOSZK-on tanultam és itt pl csináltak olyat hogy első szemeszterbe az alapszakon harmadéves tárgyakat raktak. Tanterv szerint ezeknek alapszakon se volt más tárgy előfeltétele, de gyakorlatilag meg kellett volna azért ismerni az alapokat más tárgyakból (amik nekünk vagy nem is lettek volna vagy csak később). Úgyhogy én emiatt alapszakon és mesteren nem vettem előre fel semmi, nem lett volna értelme ha megbukok és újra csinálhatom ugyanazt vagy esetleg kettessel átcsúszok és nem is értem meg az anyagot.

2023. aug. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szabadon választható: csak ami könnyen letudható


"szoktatok felvenni olyan tárgyakat, amik későbbi félévekben ajánlottak": Én nem vettem még fel, ha nem épül rá semmi, nincs akadálya, de vigyázz nehogy túlvállald magad és egy másik tárgy ne sikerüljön emiatt.

2023. aug. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!