Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Éreztétek már úgy, hogy ahol...

Éreztétek már úgy, hogy ahol tanultok az egyetem szuper és szeretitek, de a várost nem és amint lehet jöttök el onnan hétvégéhez közeledve?

Figyelt kérdés
Én most így érzem magam és az egyetem után már ott tervezek ahol szeretnék csak az még odébb van.
2023. aug. 2. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Nyíregyháza?
2023. aug. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én Debrecennel voltam így, ilyen szempontból jól jött a covid, hogy nem kellett ott lennem 1,5 évig, meg az az időszak ébresztett rá arra, hogy mennyire nem szeretem a várost.
2023. aug. 3. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nyíregynél komolyabb város Debrecennél nem.


Nyilván kényszerpályán voltam, de a suli az minden téren oké. Csak nekem elég annyi ameddig ott kell lenni.

Igazából hiába próbálkozom meg minden sehol sem érzem magam úgy otthon, mint Budapesten.

Ilyen szempontból jobb lett volna a covid alatt kezdeni.

2023. aug. 3. 05:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Debrecen egy élhetetlen porfészek.
2023. aug. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!