Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológia érettségihez milyen...

Biológia érettségihez milyen könyvet ajánlanátok felkészülésre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék pályát módosítani és ápolás betegellátás [szülésznő] Bsc szakra jelentkezni egyetemen.

2016-ban végeztem a gimnáziumban így a biológia tudásom kissé megkopott. Szeretnék belőle emelt érettségit tenni, vagy legalább a közepet megcsinálni.

Milyen könyveket ajánlanátok felkészülésre? Gondoltam a mozaikos könyvekre, csak nem tudom mennyit változott a követelmény azóta.


Köszi a segítséget.



2023. aug. 2. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A Mozaik kiadónak nagyon jó könyvei vannak. Van külön érettségire felkészítő könyvük is.
2023. aug. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Könyvet? Látszik hogy egy kiöregedett boomer vagy aki egy évtizede érettségizett. 2023-ban csak a begyepesedett emberek tanulnak könyvből, akik haladnak a korral és lépést tartanak a technológiával azok csak digitális anyagot használnak, tutorialvideókat, mesterséges intelligenciát és virtuális valóságot. De látom a szakmád sem egy top amire váltasz szóval vedd meg a mozaikos könyveket amivel max összeszenvedsz egy 80%-ot. Én csak AI segítségével 96%-ra nyomtam a biosz emeltet, de én nem is ilyen büfészakra mentem hanem orvosira, szóval okos vagyok.
2023. aug. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%

Szorakoztato..

Nekem az egyetlen ami eszembe jutott errol a kommentol, az pont nem az okossag, de a hihetetlen primitivseg, fellengzo szavak es az amogott rejtozo jelentes az egyszeru, gondolom az a 96% inkabb 16% lett, legalabbis a feltekenyseg az teljesen lejott. Valamint nem tudom, hogy nem halottam meg arrol a tenyrol, hogy csak azert mert valaki el tud vegezni egy egyetemet, meg mindig nem biztos hogy valaha dolgozni is fog tudni benne. Emberek mellett nem alkalmaznak olyat, akinek az erzelmi intelligenciaja egyenlo a semmivel, helyette inkabb tiszta mereg.


Amugy en is a mozaikos tankkonyveket ajanlom 😊

2023. aug. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!