Most jelentkeztem én is pótfelvételin az SZTE JGYPK-ra! Mikor vagy hol lehet látni azt, hogy hol és mikor lesz az alkalmassági vizsga? Esetleg ha tudnátok linket küldeni azt megköszönném!

Figyelt kérdés

2023. aug. 3. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha a felvi.hu-n a meghirdetett képzések menüpontban rámész a SZTE-JGYPK oldalára, és ráklikkelsz a kiválasztott szakodra, már most láthatod az alkalmassági vizsga időpontjait. A konkrét időpontról és helyszínről pedig személyes emailt fogsz kapni, mivel valószínűleg nem mindenkinek egyetlen adott időpontban és helyszínen lesz az alkalmassági. (Egy bizottság ugyanis egy nap nemigen tud 20-30 hallgatónál többet levizsgáztatni, ezért több bizottság, több helyszín, és több időpont várható.)
2023. aug. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Például ha tanítónak jelentkeztél (ALA) állami, levelező, alapképzésre, akkro ezen a linken megtalálod. Kicsit lejjebb kell tekerni és ott van. De ahogy látom intervallum van megadva, tehát majd emailben fognak értesíteni a pontos dátumról és időpontról. Figyeld a felvin megadott emailedet! Minden nap.


De ha más szakra jelentkeztél, keresd ki a felvi.hu-n, menj bele a szakba és lejjebb tekerve látod az időpontot, vagy az időpont intervallumot, meg hogy mennyit kell fizetni.


Tanítónál pl 4000, szerintem többnyire ennyi sok helyen.

2023. aug. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!