Kaposvári egyetem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kaposvári egyetemen gondolkodok, lótenyésztő, lovassport szervező agrármérnöki szakon.

Véleményeket szeretnék azoktól, akik ott tanulnak/tanultak, esetleg ismerősük tanul/tanult ott.



2023. aug. 5. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Nekem ismerősöm tanult ott ugyanúgy lótenyésztő szakon. Azt mondta inkább tanult volna mást, nem is ment vele semmire, mert nem keresett. :D Az Egyetem meg olyan, mint a többi itthon. Nem igazán tanítanak semmit.
2023. aug. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8%

"Az Egyetem meg olyan, mint a többi itthon. Nem igazán tanítanak semmit."


Ha egy semmit nem érő büfészakot jelölt be akkor mégis mit várt hogy egy kompetens szakemberré varázsolják őt? Megnyugtatlak hogy ilyen selejt képzéseken az égvilágon sehol nem oktatnak semmi hasznosat mert már maga a szak kizárja, hogy bármi használható tudás kerüljön átadásra.

2023. aug. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem csak büfé szakokon nem oktatnak megfelelően, hanem például mérnöki képzéseken sincsen releváns tudás átadva.
2023. aug. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó indulatból mondom, hogy nem kell lejönni Kaposvára, mert a város egyszerűen túl kicsi egyetemista élethez. Művészkaron általános probléma megszervezni az oktatás, akkor Toponáron se külömb.


Semmi értelme büfészakozni vidéki egyetemen. Ha van társadalmi mobilitásot (nincs, aki tanul nappalin), akkor nem releváns. A legtöbb pályakezdőnek sincs, nemhogy egyetemistának.

2023. okt. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!