Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyiket válasszam ezek közül...

Melyiket válasszam ezek közül a rövid tanfolyamok közül?

Figyelt kérdés

1. Dajka - 6 hónap - 110.000,-

2. Európai uniós pályázatíró - 2 hónap - 60.000,- (erre épülhet a projektmenedzser később - 2 hónap - 69.500,-)

3. Kulturális rendezvény szervezője - 3 hónap - 90.000,-

4. Pedagógiai asszisztens - 7 hónap - 165.000,-

5. Sminkes és szempillaépítő- 6 hónap - 390.000,-

6. Valami fotós tanfolyam (azt olvastam nem szükséges már konkrét végzettség a fotózáshoz)

7. Egyéb rövid (max. 2 éves tanfolyam), amit kommentben kérnék leírni, mert nincs több ötletem


Van diplomám, de nem hasznos, a gyerek mellett szeretnék valamit végezni, ami belefér a gyed ideje alatt. A cél az lenne, hogy az öneletrajzom jobban nézzen ki, lássák, hogy tudok és akarok fejlődni; hogy több lábon álljak és mivel valószínűleg nem tudok visszamenni a jelenlegi munkahelyemre, így találjak valami munkát helyette.

Szeretnék nyelvet is tanulni, de csak online tanfolyamok vannak, ami engem feszélyez, de valószínűleg egy olyanra is be fogok nevezni emellett.

Az is lehet hogy többet megcsinálok egymás után, ami az időbe belefér. Szerintetek ez működhet?



2023. aug. 7. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

De minek végzel random tanfolyamokat ha egyik terület sem érdekel? Tegyük fel van egy villamosmérnök diplomát, szerinted mennyi pozitívumot tesz hozzá a munkerőpiaci potenciálodhoz az hogy mellé elvégzel egy sminkes és szempillaépítő tanfolyamot? Megsúgom hogy semmit.


Azzal hogy felhalmozol egymástól független területekről értéktelen papírokat még nem leszel vonzóbb a cégek számára... inkább válassz ki egy területet hogy mivel akarsz foglalkozni és abban az irányban fejlődj, csinálj referenciamunkákat, szerezz tapasztalatot / certifikációkat...

2023. aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1: Szerintem az könnyen kikövetkeztethető, hogy nem az fog ilyen tanfolyamokat nézegetni, akinek villamosmérnöki diplomája van.


Kérdező, én a helyedben, diplomával inkább szakirányú továbbképzéseket néznék. Igaz, hogy azok hosszabbak, minimum 2 félévesek, és ezért drágábbak is, de szerintem ezeknél piacképesebbek.

2023. aug. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek a tanfolyamok nem hangzanak valami ígéretesen:(
2023. aug. 9. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!