Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen rövid (néhány hetes,...

Milyen rövid (néhány hetes, hónapos) képzések, tanfolyamok vannak elsősorban férfiak számára?

Figyelt kérdés
2019. jún. 10. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát én úgy tudom a legrövidebb képzés 3 hónap és onnantól indul.

Attól függ mennyit szánsz rá anyagilag.


[link]


Kiválasztod város szerint és már válogathatsz is.

2019. jún. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vagyonőr, biztonsági őr, targoncás, valutapénztáros, üzletvezető stb képzés sincs rövidebb idő alatt? Hasonlókra lennék kíváncsi. És ami keresett.
2019. jún. 11. 18:09
 3/5 anonim ***** válasza:

En ugy tudom nincs. A vagyonort ismerosom 3 honap alatt tette le es akkor annal a helynel ez volt a min.

Ennel rovidebb idot nem igen adnak szerintem mert annak annyira nincs ertelme.

De ezt se ugy gondold hogy napi 5x mesz.

Van ami 1 heten belul 2x van vagy 1x. De akkor mondjuk 9-17 oraig.

Vagy tavoktatas annal meg te dontod el mennyi idot szansz ra, cserebe ugye ez hosszabb.

Uzletvezeto szerintem nincs is ilyen rovid idore leosztva bar ebben nem vagyok biztos. Utana kell nezni.

A tobbi amit irtal azoknal 3 tol indul, sot van amelyik tobb is szoval tenyleg korbe kell nezni es kifogni azt ami megfelel.

2019. jún. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudom hogy off, de mért olyat keresel ahol lehetőleg nincsenek nők?
2019. jún. 16. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Abszolút semmi bajom a nőkkel, sőt. Csupán jelezni akartam hogy én pasi vagyok, de ettől függetlenül majdnem mindenféle tanfolyam-munka érdekel :)
2019. jún. 16. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!