Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miről adhat számlát a magasépí...

Kovacs231223 kérdése:

Miről adhat számlát a magasépítőtechnikus?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy egy magasépítő technikus bármilyen építőipari szakmával foglalkozó vállalkozást indíthat és adhat is róla számlát. Tehát indíthat burkoló vállalkozást és adhat róla számlát anélkül, hogy lenne róla külön papírja. Ez tényleg így van?

2023. aug. 7. 18:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Miért, egy magasépítő tanul burkolás? Exem magasépítőnek tanult, én meg burkolònak, és az én szakmámhoz hozzá se tudott szólni kb. Mondjuk nem is nagyon értett a szakmájához egyáltalán, és nem is érdekelte. Másban dolgozott.

Szerintem hülyeség, amit írsz, de inkább konzultálj erről egy olyan emberrel, akinek ez a területe.

2023. aug. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!