Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetek ugy katona, ha igazolt...

Lehetek ugy katona, ha igazoltan laktózérzékeny vagyok, de igazabol nincs bajom a laktóztól?

Figyelt kérdés
Szoval ket eve megallapitottak hogy laktózérzékeny vagyok akkor nem is tudtam enni laktozt, de ez mar teljesen elmult. Katonanak szeretnek tovabb tanulni, de ugye az egeszsegugyi vizsgalaton kizaro tenyezo a vele szuletett gasztroenteologiai betegseg.

#Laktozerzekenyseg
2023. aug. 10. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van róla hivatalos igazolás, akkor az bekerült minden rendszerbe, és látják. Egyik ismerősöm rendőrnek akart menni, de neki ez kizáró tényező volt, ezért sajnos valószínűnek tartom, hogy itt is az lesz.
2023. aug. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha uj gondolod, hogy tenyleg elmult, csinaltass uj vizsgalatot.
2023. aug. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
16%

Nem is értem mi köze a katonaságnak/rendőrségnek ahhoz, hogy te xy dolgot nem ehetsz, mert mondjuk megy tőle a hasad. Sose fogom megérteni. Na mindegy.

Menj el, és vizsgáltasd felül, talál ha az orvosnak szólsz, hogy olyan papírt állítson már ki, hogy neked is jó legyen hajlandó is lesz rá...

2023. aug. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!