Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akik bankfiókokban dolgoznak,...

Akik bankfiókokban dolgoznak, nekik milyen végzettségük van?

Figyelt kérdés
Tehát azok, akik az ügyeket intézik. Gazdasági diplomájuk van vagy valami más, OKJ jellegű képzés is megfelelő?

2023. aug. 10. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sima pénzügyes okj-vel is dolgoznak, sőt ismerek olyat, aki még a kommunista rendszerben érettségivel szerzett egy kamu könyvelői szakmát, ami ma már semmit se ér, és azzal van bent. Hogy a fizetése mennyi a középfokúnak és mennyi a felsőfokúnak, azt ne kérdezd.
2023. aug. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Általában pénzügyi végzettséggel (diploma, vagy OKJ), de nekem két ismerősöm is van, aki erre rá tud cáfolni. Az egyik andragógia szakon végzett, a másik pedig bölcsész. Mondjuk mindketten ismerős útján jutottak be.
2023. aug. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És a fizetésről tudtok mondani valamit? Jó? Akár a fővárosban, de konkrétan vidéki fizetés érdekelne.
2023. aug. 10. 19:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm közgazdasági szakközépiskolás érettségivel, diploma nélkül volt banki ügyintéző évekig.
2023. aug. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Jobb, ha hozzászoksz a gondolathoz, hogy az "utcáról" nem vesznek fel, hanem mindig valamilyen ismerős/rokon stb ajánlása alapján.


Nekem két ismerősöm dolgozik bankban, mindketten közgazdasági szakközépiskolát végeztek, és érettségi után nem tanultak tovább, hanem a bank belső továbbképzésein volt kötelező tanulniuk (évente pár nap, vagy max egy hét).

2023. aug. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sògornőm ott dolgozik. Földmérő diplomája van. Más nincs neki semmi.
2023. aug. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem, és akkor fizetésben milyen? Jól lehet keresni? Nem muszáj összeget írni, ha annyit mondtok, hogy átlagos vagy átlag feletti, akkor abból értem, mert tudom, hogy pl. keleten más az átlag mint Pesten vagy még nyugatabbra.
2023. aug. 11. 18:50
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
A tobbsegnek semmilyen, ismeros kezebe mennek az ilyen Cv-k, foleg videken. Jol lehet keresni, de sokat is kell dolgozni, betanulni hozza, tudatlanokra ratukmalni hitelt stb.
2023. aug. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Keleten ugy 200-250 netto ha egyszeru telebankos vagy. Ha eladsz valamit, sokat tulorazol vagy valamit extrem jol csinalsz a honapban ez felmehet 350-400 nettoig. Belsos tovabbkepzesek vannak, de tenyleg csak ismerosoknek, szoval nem tehetseg alapjan.
2023. aug. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!