Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ujra lehet járni a középiskolát?

Ujra lehet járni a középiskolát?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok még de hiányoznak azok az idők. be lehetne járni vagy íratkozni csak ugy. Már egy pár éve végeztem

2023. aug. 11. 00:43
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Estire, ha elmúltál 18.
2023. aug. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
te beteg vagy, én alig vártam hogy végezzek. utáltam azokat az időket
2023. aug. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Jó dolgod van, ha kínodban nem tudsz mit csinálni. Miért nem dolgozol? Ha pár éve végeztél, már dolgozni szoktak azemberek, nem visszavágyni a semmittevésbe. Esetleg egy egyetemet elvégezni? Annak legalább haszna is van. Az egy sokkal szabadabb, magasabb szintű közeg, jobb társasággal, mint egy gagyi szedett-vetett középsulis környezet, ahol a tanárok dedósként kezelve azris megmondják mikor állhatsz fel, és mikor mehetsz a mosdóba. Erre nemtom miért vágysz, en így 10 év távlatából is kb a volt tanáraim képébe röhógök, hogy már nem parancsolgatnak, és túlnőttem őket, azt csinálok, amit van kedvem .
2023. aug. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Az már nem lenne ugyanolyan. A gondtalan élet ízét keresed, de az már elmúlt. Bizony talpra kell állnod:)
2023. aug. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

Gyűlöltem azokat az időket, és nekem nem volt gondtalan az sem. Borzalmas volt. 4 év tömény depresszió. Soha nem mennék vissza.

Neked viszont ajánlom az egyetemet. Bulizni, haverozni ott is lehet nappalin/bár remélem kicsit én is fogok tudni levelezőn/.

2023. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Valszeg a kérdező nem volt még egyetemen, ha a középsulis évekre vágyik vissza. Ha megtapasztalja az egyetemet, és tényleg kimaxolja azokat az éveket, akkor biztos, hogy inkább erre vágyna. Egyetemet meg munka mellett levelezőn is lehet úgy nyomni, hogy az évek alatt kialakítasz néhány erre vevő csoporttársaddal egy kört, és konzultációs hétvégeken előadások után elmentek kocsmázni. Mi is ezt csináltuk. Nappalin igaz több buli van, meg jobban össze vagytok szokva, de 25-28 évesen már azért mégiscsak dolgozni is kell, így maradt a levelezős.
2023. aug. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor tanulj ki egy szakmát estin, vagy menj egyetemre.
2023. aug. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hogy a kérdésre is válaszoljak: nem lehet újrajárni a középiskolát.

hetes voltam (érted, a hetes, mint az iskolában)

2023. aug. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Jó volt. Nem kellett dolgozni
2023. aug. 20. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#3 voltam. Komolyan jött négy sz.rdarab lepontozni ez korrekt válaszr? Mi volt vele a gond nyomorult kretének?
2023. aug. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!