Lehetőség tanulásra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 24 éves nő vagyok se szakmám se érettségim, családi okok miatt nem volt lehetőségem tanulni. Nagyon szeretnék, de szakma nélkül nem indítanak felnőtt érettségi felkészítőt. Normális szakmát viszont nem tudok letenni érettségi nélkül. Jól ki lett találva ez a rendszer.... Ha valakinek esetleg van ezzel valami tapasztalata,ötlete szívesen várom mit lehetne tenni. Köszönöm
2023. aug. 16. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Mit jelent a normális szakma? Mi az, amit le tudsz tenni érettségi nélkül?

Esetleg a bürokrácia figyelmét felhívtad már erre az anomáliára?

2023. aug. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olyan szakma amiben akár el is tudok helyezkedni. Nem benzinkutas vagy virágkötő... Sajnos már ott tartunk,hogy minden más már egy kézápoló és manikűr tanfolyam is érettségihez van kötve.
2023. aug. 16. 10:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogyan keresel, de millió lehetőség van estin vagy levelezőn leérettségizni, és nem kell mellé szakmát tanulni közben...
2023. aug. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Voltam két iskolában ami itt van helyben,csak szakmával rendelkezőknek indítanak érettségi felkészítőt esti tagozaton. Utánajártam személyesen,telefonon,e-mailen minden lehetséges módon.
2023. aug. 16. 12:01
 5/9 anonim ***** válasza:
helyileg hol keresel?
2023. aug. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Cegléden
2023. aug. 16. 12:05
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak a gyenge értelmi képességüeknek kell érettségi felkészítő a 21. században. Számtalan digitális tananyag van ahol kimaxolhatod az érettségit plusz mesterséges intelligencia is. Én 1 hónap alatt úgy felkészülnék hogy a legrosszabb érettségim minimum 95% lenne.
2023. aug. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7: Csak ezt a jog nem engedi.


Ha már több, mint 2 éve érettségiztél, akkor nem jelentkezhetsz javításra, hanem csak és kizárólag, intézményi keretek között tartott, iskolarendszerű (nappali, vagy esti is lehet) képzés végén leszel vizsgára bocsátható.

2023. aug. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia,írj rám kérlek..
dec. 22. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!