Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen a műszaki egyetem...

Milyen a műszaki egyetem Debrecenben?

Figyelt kérdés
Tudtok róla véleményt mondani? Tanárokról, oktatásról, mennyire erős maga a suli.
2023. aug. 18. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szak? Mert mérnokkent is elég valtozoak a berek. Az info a top, a villamos és mechatronikai mérnök vhol utána, majd a gepesz. Ezek még jók. Az ilyen agrar, epìtő, közlekedés, környezet meg hasonló mérnök szakokat sehol sem ajánlom, ha fontos a magas fizetes.
2023. aug. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A DE nagyon gyenge. Az osszes oktatonak meg lett mondva, hogy at kell engedni a hallgatokat, nagyon maximum 10% bukhat meg, kulonben 15 milliardot veszit az egyetem, mert az allammal kotott finanszirozasi szerzodesben vallalta, hogy nagyon alacsony lesz a lemorzsolodas. Ha nem teljesiti, akkor 15 milliard buko. Szoval jelenleg olyan embereknek adnak ott mernoki diplomat, akik meg az osszeadassal is hadilabon allnak. Szoval a DE-t kerulnem nagyon messzirol.
2023. aug. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!