Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki csinált dietetika bsc...

Valaki csinált dietetika bsc után élelmiszermérnök msct vagy élelmiszerbiztonsági minőségi mérnökit? (Lehetőleg Debrecenben) Ha igen, hogy alakult a kreditelismerése, kellett e fizetni részismereti képzést, hogy működik ez?

Figyelt kérdés

#MSc #élelmiszermérnök #dietetika #Élelmiszerbiztonsági minőségi mérnök
2023. aug. 19. 15:39
 1/1 piranja ***** válasza:
Hali, sajnos Debrecenről nincs konkrét infóm. Leírom azt amelyekről konkrét infót tudok, hogy működik. Itt (BP) részismeresti képzést kell csinálni a Magyar Agrár és Élettudományi egyetemen, ami fizetős. Maximum két félév lehet, kreditarányosan kell fizetni, de minimum 60ezer ft/félév. Az elvégzett kreditekről igazolást kapsz, amely beszámítható a kreditelismerési eljárásnál a felvételin. Arról, hogy pontosan milyen tárgyakat kell megcsinálnod előtte konzultálnod kell az egyetemmel, vagy megkérnek adj le egy kreditelismerési eljárást, általában az is fizetős 5-6 ezer forint. Annó én népeg bsc-ről jelentkeztem környeg msc-re (nem íratkoztam be), nekem nem kellett részismereti képzés, viszont aki dietetikáról, népegről ment ide pestre élmérnök/biztonsági mérnök azoknak igen. Voltak akik Győrben kezdték az élelmiszermérnökit, nekik sem kellett részismereti, csak szimplán mester első két félévében egy-két plusz tárgyat megcsinálni. Egyeteme válogatja, hova kérnek és hova nem. Remélem egy kicsit tudtam segíteni.
2023. aug. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!