Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanítói / óvodapedagógián az...

Tanítói / óvodapedagógián az alkalmassági (szóbeli, tesi) körülbelül mennyi idő?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy mind a szóbelin mind a tesi alkalmasságin van egy pár feladat. Viszont nem tudom, hogy ez összesen körülbelül mennyi időt venne igénybe?

2023. aug. 21. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat. De azért érdemes rá fél napot számolni mert nyilván késéses-csúszások lehetnek a többi felvételizővel.
2023. aug. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igazából maga a felvételi nem sok idő. A sok a várakozás inkább. Mikor én voltam évekkel ezelőtt az ének és a magyar elég gyorsan haladt mind a sort nézve, mind a felvételit magát. De a tesire iszonyú sokan várakoztunk, egy hatalmas sor volt az udvaron és lassan haladtunk. Ugye gondolom át kellett öltözni stb.

De persze lehet más intézmény jobban bonyolítja. Gondolom itt több tényezőn is múlhat.

Te melyik egyetemre mész?

2023. aug. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!