Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egészségügyi levelező szak...

Egészségügyi levelező szak mellett milyen munkát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Láttam az összes egyetemnél szinte, ahol indul levelező ápolás és betegellátás alapszak, ott bármelyik szakirányon is de az első 2 tanévben legalább havi szinten egy teljes hetet be kell járni levelezőn, ez kb 3-4, de inkább 3 teljes hét. Ha én hétfőtől péntekig munkát végzek, akkor egy fél évet tudnék is teljesíteni, kiveszek szabit. De a gyakorlatra, vizsgákra, és a következő félévre nem maradna. Ha talán olyan munkát végeznek, ami hétvégi is, egy út lehetne, de ott sem szeretik az ekkora réseket. Akik erre járnak esetleg megosztják velem, mit dolgoznak mellette, hogyan lehet ezt kivitelezni? Vagy csak ötleteket is szívesen fogadok. Álmom ezt tanulni, és csinálni, érdekel és szeretem, de dolgoznom kell a megélhetésért. Vagy lehet tanulmányi szabi/fizetetlen szabi?

2023. aug. 27. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az eü-ben...
2023. aug. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Eü-ben. Rengeteg nővért vesznek fel különösebb végzettség nélkül/érettségéivel. Igaz, sokszor rájuk marad a kulimunka, de alapvetően sokat tanulhatsz ott az ellátásról.

Hidd el, a vezetőség összeteszi a két kezét, hogy megy valaki nem fognak azon parádézni, hogy így-vagy úgy veszel ki napokat. Sőt, majd ők maguk fogják felajánlani, hogy munka mellett miként tudsz majd eljárni pl. betegszabadságot adnak mikor vizsgázni mész.

2023. aug. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Eü-ben dolgozom, megengedték hogy a beosztásomat én csináljam meg. Többet dolgozok egymás után, így a szabad napjaimat össze tudom vonni és az oktatási hetekre is eljutok. Legalábbis ez a tervem (most fogom kezdeni a sulit).
2023. aug. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Segédápolás, ha lehet részidőben is.
márc. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!