Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akiknek jól sikerült a töri...

Akiknek jól sikerült a töri érettségije/emelteztek: Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Persze az alapvető felkészülési módszerekkel tisztában vagyok, de érdekel, van-e bárkinek valamilyen külön tippje, sajátos tanulási módszere ami lényeges megkönnyebbítette az érettségit:) Kinek mi vált be?

2023. szept. 6. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem arra kellett rájönnöm, hogy hogyan tudom úgy kidolgozni a tételeket, hogy az számomra könnyen tanulható legyen. Sokan szellősen, kulcsszavakkal, nyilacskákkal, színekkel kijelölve írtak tételt. Ezekre jó volt ránézni, ők biztos nagyon jól is tudtak belőlük tanulni, de én nem. Nekem a (kézzel) teleírt oldal vált be, máig nem tudom, miért. Senkinek nem tudtam tételt kölcsönadni, mert más nem igazodott ki rajta, de én csak abból tudtam tanulni.

Ezzel nem arra célzok, hogy neked is ez fog beválni, csak arra, hogy meg kell találni a neked való módszert. Lehet, hogy a tanulókártyák fognak működni, vagy az, ha felmondod magadnak a tételeket, és hallgatod a felvételeket. De ha nincs még jól bevált módszered, akkor érdemes megkeresni, hogy hogyan tudsz a leghatékonyabban tanulni.

2023. szept. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
26%
Ülj le és tanuld meg.
2023. szept. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!