Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyiket válasszam? Turisztika...

Melyiket válasszam? Turisztikai technikus vagy vállalkozási ügyviteli Ügyintéző szakmát?

Figyelt kérdés

A turizmus közelebb áll hozzám, külföldön dolgoztam vendéglátásban 6 évig. Viszont szeretnék egy családbarát munkahelyet, mivel van 2 gyermekem. Így maximum utazási irodába mennék dolgozni...szállodába ilyenek nem...most meg legalább is. Viszont a másik szakmára szerintem lenne kereslet vagy nem tudom... Nem vagyok egy nagy matekos viszont ha jól tudom itt tanulok rendezvény szervezést is, ami érdekel. Kinek mi a véleménye?


Köszönöm!



#ügyintéző #Turimus
2023. szept. 10. 22:19
A kérdező szavazást indított:
Turisztikai technikus
Vállalkozási ügyviteli ügyintéző
9 szavazat
 1/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a szavazásokat, várom, a továbbiakat. Amúgy pincér végzettségem van, nyelvi diplomám és wellness szakmenedzser tanúsítványom, azért gondoltam a turisztikára. Hátha utazási irodába felvennének így, hogy mellette ilyen szakmáim vannak. De már azon is gondolkodtam, hogy elmegyek karrier tanácsadó hoz, hogy adjon tanácsot merre tovább...
2023. szept. 11. 07:08
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, hogy mi a célod. Utazási irodába elég szerintem a turisztikai végzettség, de lehet, hogy a mostani végzettségeiddel is felvesznek. Próbáld meg! 🙂
2023. szept. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egyiket sem. Egyikkel sem tudsz olyan munkát betölteni, amiket nem tudnál anélkül is.


Ha szakmát szeretnél tanulni, akkor tanulj valami használható skillt, például varrás, agyagozás, amikkel tudsz is valami értéket teremteni.

2023. szept. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!