Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetek légiutaskisérő?

Hogyan lehetek légiutaskisérő?

Figyelt kérdés
Szeretnék légiutaskisérő lenni. 23 éves vagyok, rendelkezem érettségivel és angol nyelvvizsgával. 170 cm vagyok és vékony, azt olvastam ezek mind alap feltételek. Na ha ezek megvannak érdeklődnék hogy pontosan hol találok ilyne képzést, mert hiába kerestem nem találtam és valószínű én keresem rosszul. Illetve mennyibe kerül egy ilyen tanfolyqm? Előre is köszönöm a választ.

2023. szept. 15. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2023. szept. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Ezek a tanfolyamok nagy átverések. A légitársaságok karrieroldalát nézegesd, ott leírják a feltételeket és hogy mikor vannak toborzónapok, ha felvesznek akkor meg őket fognak betanítani.
2023. szept. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
*őket helyett ők
2023. szept. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem találod, mert nem tudod helyesen leírni. Légiutas-kísérő a neve.
2023. szept. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4. Válaszoló, köszönöm a korrigálást, bár nem gondolom hogy emiatt nem találtam, de enélkül a tanács nélkül biztos hogy soha nem jutottam volna előrébb az ügyben. Tényleg mégegyszer nagyon köszönöm.
2023. szept. 15. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!