Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Visz céges járat a reptérre?

Visz céges járat a reptérre?

Figyelt kérdés

Autóval fél óra a reptér, de nincs jogsim és tömeggel legalább legalább 2 óra az utazás. Ilyen esetben a légiutaskísérőket céges busz nem veszi fel egy adott helyen?

Wizzair, Ryanair



2023. júl. 30. 22:35
A kérdező szavazást indított:
Wizzair
Ryanair
9 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

1) Ezt a téged foglalkoztató cégtől kell megkérdezni. Lol

2) 3 különböző helyen laktam pesten, ahonnan fél óra volt a reptér autóval, és sehonnan sem volt 1 óránál több tömegközlekedéssel.

3) 400 IQ szavazás...

2023. júl. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Van reptéri buszjarat, 200E 100E deák-reptér 40p max.

Az ott dolgotoknak ingyen van.

2023. júl. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondjuk sehol se írta hogy Budapesten lakik...

Meg amúgy sokszor éjjel kell jönni/menni, ha nincs metró csak éjszakai busz, az megdobja.

Amúgy a kérdésre nem tudom a választ.

2023. júl. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1-es.

Engem nem foglalkoztat egyik cég sem, most állok a jelentkezés előtt, pont ezért tettem fel a kérdést, mert ez nagyban befolyásolja a választásom. A 400 IQ szavazás is ezért van.

Valamint nem Pesten élek hanem a környező városában ahol óránként jár a busz és 4x kellene átszállnom, hogy beérjek amit mondjunk egy bőröndel nem szívesen tennék meg minden nap oda-vissza lol:)

Azon a 3 helyen kívül ahol te laktál, még létezik egy jó pár város,de ezek szerint biztos nem tudtad.

2023. júl. 31. 21:56
 5/5 anonim ***** válasza:

#4


Ezeket mondjuk a kérdésbe is belefogalmazhattad volna, és talán értelmes válaszok születnek, így ismerve a kontextust. De persze megtarthatod magadnak az infókat, a szavazáshoz pedig ne adj semmi támpontot, és ilyen értelmes eredményeket sikerül facilitálnod. :D


Erősen kétlem hogy pestalsómucsáról taxiztatna a wizzair, de ha kevés a megfelelő minőségű munkaerő akiket taxizás nélkül is lehet alkalmazni, bizonyára felmerül. Remek kérdés a téged érdeklő cégek felé, és remek kérdést feltenni interjún már félsiker.

2023. júl. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!