Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az osztatlan agrármérnöki az...

Az osztatlan agrármérnöki az nehéz szaknak számít?

Figyelt kérdés

2023. szept. 16. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Minden mérnöki szak beallitottsag kerdese. Van akinek nehez van akinek megkonnyebben. Érdeklődési kör, milyen alapokkal mész,melyik intezmenybe mész... ezer dolog ami befolyásolja. Én gyenge alapokkal mentem mernoki , középiskolában nem tettem magan oda túlságosan. Matekbol meg hasonló nehezebb tárgyakból magán órákat is kell vennem, hogy ne bukjak ki. De pár félév után belejottem,utána voltak olyan targyak ahol a zárthelyi és vizsga eredményeim a legjobbak között voltak. Ha az elején nehéznek érzed akkor korán keress segítséget, magán zh felkeszitest rengeteg ember vállal. Ne akkor kapkodj amikor már az első zhidat buktad és már csak a pótban lehet bìzni! Egyébként jo dolog tanulni ,de akkor már inkább egy anyagilag jobban megero mernoki területet valasztanék. Informatika, mechatronikai, villamos, gépész mérnök. Az ilyen agrar, élelmiszer,epìtész, épìtő, környezet meg hasonló mérnök szakokat nem ajánlom, mert azokkal sajnos szerényebbek a kereseti lehetőségek..
2023. szept. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2023. szept. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően az anyag hatalmas, ebből kifolyólag nem is értem hogy miért gondolná valaki, hogy olyan nagyon könnyű a szak… Szóval nem, nem könnyű.


A többi már a számonkérésen múlik… Ez változó, de a legtöbb helyen nem szemétkednek túlságosan, ezért pl. a BME műszaki mérnöki szakjainál, vagy az ELTE proginfónál könnyebb, hiszen ezeken szándékosan szivatlják a diákokat.

2023. szept. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg sztem
2023. szept. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!