Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan jöhetnék rá hogy mi...

Hogyan jöhetnék rá hogy mi szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Sosem tudtam azt hogy mi szeretnék lenni, mit szeretnék tanulni. Azt hittem hogy majd huszonévesen pár évnyi tapasztalattal már jobban látom a dolgokat, de ugyanúgy érzem magam mint nyolcadik osztályban pályaválasztáskor. Amúgy baromira zavar mert nem haladok előre az életben.

2023. szept. 19. 08:14
 1/2 A kérdező kommentje:
Jaj egyébként kimaradt, hogy látom hogy a volt osztálytársaim meg már lediplomáztak vagy családjuk van, én meg évek óta csak állok és nem történik semmi.
2023. szept. 19. 08:16
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kutas, próbálj ki minél több dolgot, ismerkedj különböző emberekkel különböző szakmákból.


Én 23 évesen jöttem rá, hogy mi is szeretnék lenni, ami egy teljesen másik irány volt, mint amiből diplomáztam.


A lényeg, hogy sose félj váltani és soha semmihez nincs késő, még ha ezt a körülötted lévők másképp is látják.

2023. szept. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!