Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmai lehetőségeim...

Milyen szakmai lehetőségeim vannak amik gépjárművekkel foglalkoznak?

Figyelt kérdés

Autószerelőnek akartam jelentkezni, vagy járműfényezőnek vagy karosszérialakatosnak. Mivel színtévesztő és hallás csökkent vagyok (a mindennapi életben nem akadályoz semmiben és észre sem veszem ha nincs vizsgálat, enyhe piros-zöld színtévesztő vagyok), ezt buktam. Kocsikkal akarok foglalkozni szakmai téren. Létezik egyéb opció vagy dobhatom a kukába az egészet?

A válaszokat előre is köszönöm, előzetesen már az egész internetet szét kutattam ez ügyben, de most márt nagyon el vagyok keseredve.



2023. szept. 21. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A karosszérialakatost tedd le fizetős tanfolyamon! Oda nem kell orvosi.


A másik 2-t meg se próbáld!

2023. szept. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Autószerelő vagyok, se a suliban, se üzemorvosin nem izgatott senkit a hallásom, meg igazából a látásom se, 2017-ben végeztem
2023. szept. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!