Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óbudai Egyetem gépészmérnök...

Óbudai Egyetem gépészmérnök diplomájával lesznek jobb lehetőségeim vagy a BME járműmérnökivel? Mindenképpen gépjárművek gyártásával, tervezésével szeretnék foglalkozni. Vélemények?

Figyelt kérdés

2015. febr. 1. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
BME ez egyértelmű. Kösd fel a gatyád, kemény menet lesz.
2015. febr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hány pontod lesz kb :D
2015. febr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
370-380 körülbelül :D
2015. febr. 2. 17:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj óbudaira ott is van járműtechnika és nem fognak kiszórni egyből az első évben.Van olyan ismerősöm aki emelt matekkal és fizikával hagyta ott és ment át idén óbudára..
2015. febr. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hát ha gépjárművekkel akarsz foglalkozni akkor én a BME-n a járműmérnököt ajánlom mivel az csak arra specializálódik és kevesebb is a ponthatár mert ahogy láttam azt írtad 370-380 pontra számítasz azzal esélytelen bejutni gépészmérnökire a BME-n de járműmérnökire még beférnél de ez a te döntésed mert a BME tényleg nem egyszerű nem azt mondom hogy teljesíthetetlen de lesz egy-két dolog amiről le kell mondanod hogy teljesítsd az elvárásokat
2015. febr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen a BME-s gépészmérnökkel nem is számolok, ezért jelölném meg az OE-t. De van értékbeli különbség a két iskola két szakának értéke között? Itt gondolok arra, hogy az rendben van, hogy BME-s diploma ám egy másik egyetem gépészmérnöki diplomájával még mindig több lehetőségem lesz mint a járműmérnökivel nem?
2015. febr. 4. 18:46
 7/8 anonim válasza:
Mért lenne több lehetöséged ha járművek szakirányra mész akkor is már bevagy szűkítve a járműmérnök is szinte egy gépészmérnöki diplomával egyenértékü BME-t meg azért ajánlanám mert azért tényleg jók a tanárok lehet hogy megszenvedsz vele de tudni fogod azt amit kell
2015. febr. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
De ha kjkra jössz készülj arra hogy ott mindent elsőre Nem csabad tantárgyból csúszni mert ritka hogy van egy tárgyból kereszt és 6-7féléves épülés szóval figyelj rá meg azért én utána néznék mert gépészmérnök szakon nem mindig van jármüvek szakirány szóval ez is buktató...
2015. febr. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!