Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki ajánlana olyan iskoláka...

Valaki ajánlana olyan iskolákat , mint amiről lejjebb beszelek ?

Figyelt kérdés

Segítségre lenne szükségem .

Röviden annyi , hogy 17 éves vagyok . Tavaly októberben x okok miatt kiiratkoztam az iskolából (jobban mondva ott hagytam ) mire találtam volna másik sulit késő lett és lecsúsztam róla .

Úgy volt , hogy most szeptemberben megyek felnőttoktatásra (csak érettségi ) , de olyan problémám van hogy a suli amit kinéztem mint kiderült nem indítja el idén a felnőttoktatást.

Valaki tudna mondani olyan iskolákat ahol van még pót beiratkozás vagy jelenleg is zajlik a felvétel (szóval , hogy még nem indult el az oktatás )

Nagykáta és környéke jöhetne leginkább szóba.



2023. szept. 23. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbálkozz be mindegyiknél egy szép levéllel, esélyes hogy bevesznek olyan helyre is, ahol ezt nem verik nagy dobra.
2023. szept. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!