Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Környezetmérnökire milyen...

Környezetmérnökire milyen pontszámok kellenek ill könnyebb bekerülni mint villamos/gépészmérnökire?

Figyelt kérdés
A fizuk nagyjából azonosak?
2023. okt. 4. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Büfé
2023. okt. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Sztem egy villamosmernok kezdőként Budapesten 400 netto korul kezdhet. Egy környezet mérnök sztem 300nak is örülhet és joval többet fog interjúra járni mire ennyiért is lesz melója. Kesobb ez a különbség egyre tobb lesz. Nem egy megfizetett szak a környezet mernöki.
2023. okt. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2 viszont a mostani cégemnél környezet mérnökként műszaki területen dolgozik az egyik emberke. Megkapja a mérnöki fizut,én meg technikusként a fele fizuját sem hiába vagyok gépésztechnikus. Szóval mindegy milyen mérnök vagy csak legyél az.
2023. okt. 6. 04:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyedi eset, valahogy bekerült oda hozzátok, netán pont szerencséje volt vagy franc tudja. De sztem nem lenne könnyű dolga ha netán munkahelyet kellene váltania. En ha már egy mérnöki szakot elvégzek akkor egy versenyképeset csinálnék. Ìrd be a keresőbe vagy vmelyik állás portálra azt hogy gepesz , villamos vagy informatikai allas. Kb alsó hangon sztem 10 x annyit dob fel mint ha beirod a környezet mérnököt. Persze ez az én véleményem, mivel te kérdezted ki mit gondol. Felőlem lehetsz környezet mérnök is.
2023. okt. 6. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi a véleményt.

Ha el tudnám végezni a gépész vagy villamos mérnökit akkor nem érdekelne más de sajna nem érzem úgy hogy menne.

2023. okt. 6. 20:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Legutobbi környezet mérnök akivel talalkoztam az építkezésen gipszkartont szerelt mivel állítása szerint jobban keresett így mint a szakmájában.
márc. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az menő
márc. 12. 18:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Jah,dicsérte is magát utólag, hogy palyavalasztas előtt nem nézett jobban utána a dolgoknak
márc. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Viszont nàlunk rendes mérnöki fizut és végül is felelőséget is kapott az egyik környezet mérnök. Máshogy is àllnak hozzà mint pl hozzànk technikusokhoz, min 500 ezret keres fizikai munkàt nem végez mìg nekünk bőven kijut. Ezért gondoltam hogy le kéne tenni hisz ez még talàn nekem is menne full 2 es na jó inkàbb majd nem 2-es àtlaggal. De lehet újra érettségizem akkor rengeteg gondom volt pl anyum halàla egyébként sem vagyok zseni de ez be tett. Most meg csak nézem hogy sok esetben én segìtek a csàvónak mert fogalma nincs mit is higy is .
márc. 12. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!