Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kodolányi Egyetem Hr bsc-re,...

Kodolányi Egyetem Hr bsc-re, hol érdemes “erősebb” msc-t elvégezni? Milyen msc-re tudok ezzel az alapszakkal jelentkezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


A segítségeteket szeretném kérni.

Pannon Egyetem GTK-n kezdtem el emberi erőforrások alapszakon tanulni.

Sajnos betegség miatt át kellett mennem távoktatásba, ami csak a Kodolányi János Egyetemen indult ezen a szakon, úgyhogy itt fejezem be tanulmányaimat tavasszal.

Nem szerettem volna halasztani, ezért döntöttem ez a megoldás mellett.

Mivel nem sok jót olvastam a Kodolányis diplomáról főleg itt gyakorin, így arra gondoltam, hogy egy “erősebb” diplomát adó egyetemen ráépítenék egy mesterdiplomát az alapszakra.

Viszont nem tudom, hogy milyen irányba érdemes mennem hr alapdiplomával. Néztem a Hr tanácsadó szakot, a Vezetés szervezést, esetleg van még Msc, ami épül erre a szakra?


Nagyon köszönöm a válaszokat!



2023. okt. 5. 16:31
 1/1 anonim ***** válasza:
A hr az nem bsc,csak ba.
jan. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!