Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kriptovaluta ppt/előadás...

Kriptovaluta ppt/előadás található valahol a neten ami friss?

Figyelt kérdés

Jövőhétre készítek egyet és kíváncsi lennék mások hogyan csinálták meg, hogy elég menőn nézzen ki.

Természetesen rékerestem de csak 2016-18as preziket találtam

Ha valaki tud frissebbet ne tartsa magában. Szívesen insprálódnék

mind a kivitelezés mind a tartalom kapcsán


2023. okt. 6. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Milliónyi videó van fent YouTube-on "inspirálódni". A vizualizációt vissza tudod adni Te is.


Ha csak le akarsz nyúlni egy ppt-t, akkor valld be.

2023. okt. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Miért akarnék lenyúlni valamit elő is kell adni? Édes Istenem,nem mindenki magából indul ki.


YouTube - ot néztem a videók 99%-a angol. Ilyen mélységű szak szavakban nem vagyok jó a fordítót meg hagyjuk. De teljesen más egy videó felépítése mint egy ppt.

2023. okt. 7. 09:20
 3/4 A kérdező kommentje:
Amit*
2023. okt. 7. 09:20
 4/4 anonim ***** válasza:
63%

"Édes Istenem,nem mindenki magából indul ki."

. Ja, pl. én.


"YouTube - ot néztem a videók 99%-a angol."

- Ha nem tudsz angolul, akkor nézd a maradék 1%-ot. Hátha van közte olyan, amit értesz.

Pl. ez magyar, és gyakorlatilag egy diasort pörget végig (utalás az utolsó megjegyzésedre): https://www.youtube.com/watch?v=_V0r_Ddia1M


Van még kifogás?

2023. okt. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!