Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik mesterképzést, egyeteme...

Melyik mesterképzést, egyetemet ajánlanátok és miért?

Figyelt kérdés

Gazdálkodási és menedzsment szakon végeztem az egyetemen. Idén kezdtem el a mérlegképes könyvelői tanfolyamot de szeretnék még tovább menni akár egy mesterképzésre. Néztem a vezetés és szervezés, pénzügy, számvitel szakokat de nem tudom hogy melyiket érné meg a legjobban és melyik egyetemen. Szeretnék később vezetői pozícióba fentebb kerülni, illetve ha a későbbiekben úgy alakul egy könyvelő irodát nyitni (10-20 év múlva)


Több területen is dolgoztam már de most kaptam pénzügyes állást és majd most látok bele a gyakorlati folyamatokba jobban



2023. okt. 15. 13:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Pénzügy vagy számvitel.
2023. okt. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!