Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha most passziválok az 1....

Ha most passziválok az 1. Félévben (még nem voltam vizsgán) egyetemen úgy, hogy államin vagyok és mondjuk felteszem, hogy úgy döntők hogy mégsem fejezem be a tanulmányaimat…akkor amim passziváltatva volt félévem állami azt vissza kell fizetnem?

Figyelt kérdés

Jelenleg abban a cipőben vagyok, hogy felvettek az SZTE-re államira, viszont egy jobban vágyott szakra is, csak az külföldön van és fizetősre…a két szak átfedésben van egymással, viszont nem tudom, hogy meg tudok e ülni 1 seggel 2 lovat, így úgy döntöttem, hogy megnézem hogy a külföldi szak mennyire nehéz (mivel azaz áhított szakom), így ha az igen nehéznek minősítem, akkor az SZTE-s szakomat passziváltatás után a kiiratkozás követné. Viszont, ha a passziválás is fizetni kéne a mostani egyetemem mellett, akkor azt nem tudnám kifizetni…így ebben az esetben már most kiiratkoznák.


Válaszokat előre is köszönöm!



2023. okt. 18. 09:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!