Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Informatika mely részéhez nem...

Informatika mely részéhez nem kell matek? Mit tudnék otthonról dolgozni?

Figyelt kérdés

Jelenleg jó szakmám van, rengeteget utazom munka közbe amit élvezek is, de érzem, hogy jó lenne letelepedni ès ha saját házam lesz otthonról szeretnék dolgozni. Könnyen tanulok, motivált vagyok a fejlődésre, de nem tudom mi lenne a nekem való, amit megtudok tanulni és majd otthonról dolgozhatnèk.

Sajnos a matek sosem volt az erősségem, programozni képtelen lennèk. Esetleg van olyan ága amit könnyebben elsajátithatok? Vagy bármilyen más terület, amit majd otthonról végezhetnék? MLM kizárt. Köszi ha irtok tippeket!:)

26n


2023. okt. 20. 18:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnos a matek sosem volt az erősségem, programozni képtelen lennèk."


Először próbáld ki. A programozás nem úgy szól a matekról, mint gondolnád. A logikára van szükség, nem pedig a középiskolai dolgok ismeretére.

2023. okt. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!