Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani otthonról...

Tudnátok mondani otthonról végezhető munkákat? Elvesztettem az állásom és szükségem van pénzre. Otthonról telefonos vagy számitógéppel végezhető munkák érdekelnek.Tudnátok ötleteket adni???

Figyelt kérdés

2022. júl. 5. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Mihez értesz?
2022. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Számitogépes alapismereteim vannak természetesen és szeretek rajzolni. Tudom kezelni az Adobe Photoshopot például.
2022. júl. 5. 21:38
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Az állásodat veszítetted el, nem a látásodat, a 2 lábad vagy a 2 karod. Mi gátol meg abban, hogy holnap elmenj mondjuk egy trafikba, gyárba, Aldiba, étterembe és beadd a jelentkezésed mint eladó, operátor vagy éppen konyhai kisegítő?


Most félre ne érts, de miért korlátozod le magad az otthoni munkavégzésre? Mert ha mérnök informatikus lennél, azt mondom jól van, talán még esélyed is van hogy alkalmaznak home office-ban. De itt inkább arról van szó, hogy lusta vagy mint a dög, pénz jöjjön, és ne kelljen reggel munkába indulni.

2022. júl. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
3 ki a franc akar ilyen munkákat csinálni... egy egészséges embernek (és örüljünk amíg azok vagyunk és adjunk hálát), addig ezek a leges-leges-leges-legutolsó állomások. Ott azok vannak, akik már tényleg nem kellenek máshová, nincs becsvágyuk, vagy épp ők is "átutazóban" vannak két állás között. Én mindenképp azt mondanám, hogy keress valami értelmes munkát. El se hinnéd mennyire kevés intelligens ember van, aki képes társaságban beszélgetni, nem lóg ki a kapa a szájából, és rá lehet bízni egy vajaskenyér megkenésénél többet. Ha ilyen vagy, semmi bajod nem lesz, bárhová mész, csak add el magad. Legyen ez a mottód: végtelen ostoba, buta ember van, már azzal nyertél ha te nem vagy az.
2022. júl. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%

4


Nos, nekem más véleményem van a bolti eladókról például, de persze ha te ennyibe nézed őket, szíved joga. Reggel azért ne felejtsd el, hogy attól veszed a kenyeret, akinek szerinted nincs becsvágya.

2022. júl. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5 bocsáss meg, igazad van. Kiszolgáló személyzet is elengedhetetlen az élethez, és hálisten nem vagyunk egyformák. Én soha nem tudnék ilyen munkát végezni. Soha. Nem azért mert alantasnak tartom, hanem azért, mert megölne a monotonitás. Amit bárki meg tud csinálni, abban a munkába nagyjából annyi örömödet is leled, mert nincs benne kihívás.
2022. júl. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
#3: Mondjuk az, hogy lehet, a kérdező sem akarna minimálbérért biorobot lenni, vagy olyan munkát végezni, ahol naponta küldik el a kedves ügyfelek a halál **szára? A kereskedelemhez is kell egyfajta lelkület.
2022. júl. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
[link] (elsőre tanulmányozd ezt, esetleg lehet a kereső kifejezésen módosítani).
2022. júl. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 xp ali ***** válasza:
93%
Nem létezik otthonról végezhető munka amiért ki is fizetnek és nem igényel komoly szakértelmet. Ha mégis ezt ígérik, mérget vehetsz rá, hogy becsapás vagy lehúzás lesz.
2022. júl. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%

9


Én ugyanezt írtam a 3-as válaszomban, de megjöttek a munkahuszárok, hogy nem mindenki akar minimálbérért biorobot lenni...

2022. júl. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!