Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretnék éretségizni estin...

Szeretnék éretségizni estin vagy levelezöin 2 gyerek mellett akik most mennek oviba tudom h nem lesz könyű de bele vágnék meg szeretném csinálni. Tudtok esetleg Pesten, Budaörsőn ijen sulit?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem tudok, de szerintem a legtöbb gimiben van ilyen lehetőség és szerintem mindenképpen vágj bele.. Maga az érettségi hihetetlen könnyű...

A matek gyakorlatilag józan paraszti ész.

Lehetetlen, hogy mondjuk 1 hét tanulással valaki 3-asnál rosszabbat érjen el.

Magyar és történelem sem vészes bár ott meg kell tanulni pár költőt meg a történelmet kb 1800 és 1950közt, de mindenhol van forrásanyag úgyhogy teljesen biztosan meg tudod oldani..

A gondod legfeljebb a nyelvvel lehet ha nem tanultál eddig semmit.. ezen egy angol tanfolyam segíthet, de nem lesz gázos, a lényeg hogy érettségi feladatsorokat kell gyakorolni mert ugyanazok a feladattípusok vannak mindig 4-5 sor megírása alatt simán rá lehet állni.

5. tantárgynak ha van géped választhatod az informatikát azt kb bárki összehozza egy 3-asra.. wordben kattintgatás mellett az excelt meg az accesst meg kell tanulni suliban de nem nehéz...

a másik az a föci amit szoktak hát az meg olyan hogy be kell magolnod amit tanítanak aztán jó lesz.


Remélem azért segítettem, mindenképpen azt szeretném kihozni, hogy érdemes megcsinálnod az érettségit mert nagyon könnyű és így hogy fontos neked kizárt hogy ne tanuld meg sikeresen.. :)

2010. okt. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2010. okt. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen Köszönőm nektek azt hiszem megtaláltam a tökéletes sulit :)
2010. okt. 20. 09:13
 4/4 anonim válasza:

Régi kérdés, de én egy ilyen sulit most is tudok, 2 éves, esti tagozat, mondjuk fizetős, de legalább 2 év alatt lehet letudni a 4 évet...a suli neve: Magiszter alapítvány.

Amikor én jártam oda, akkor havi 20eFt volt a tandíj, ha van szakmád, akkor pedig fizetni kell az érettségiért is.

2013. máj. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!