Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Bursa Ösztöndíjat mondott már...

Bursa Ösztöndíjat mondott már le valaki tanulmányainak befejezése miatt?

Figyelt kérdés

Ha minden jól megy júniusban fogok végezni, de igényeltem a Bursát, ami 2x 5 hónap azaz februártól-júniusig valamint szeptembertől januárig folyósítják.

Februártól júniusig jogosult vagyok rá, ha júniusban értesítem őket (legkésőbb 15 nap van a változást bejelenteni) akkor nem lehet gond? nem kell visszautalnom semmit?

Júniusban van a záróvizsga , gondolom hogy fogunk kapni róla valamit, hogy akkor szűnik meg a jogviszony csak nem akarok úgy járni, hogy vissza kelljen fizetni ezért gondolkozom előre, meg mivel 15 nap van, jó ha észben tartom és nem szeptemberben veszem észre azaz inkább októberben hogy nekem nem is kellene kapnom az összeget és fizethetném vissza....


nov. 9. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Záróvizsga utáni napon bejelented.
nov. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké, csak akkor a neptun-ban még nincs semmi státusz változás, vagy valami papír amivel "igazolom"
nov. 9. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!