Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a feltétele a nyomozó...

Mi a feltétele a nyomozó ügyészi poszt betöltésének egész pontosan, tapasztalatok alapján?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A kérdés kifejtése teljes mértékben elég hosszadalmas lenne így most kicsit lerövidítem. Igazságügyi igazgatási szakon végzek 2024 tavaszán, és megyek tovább jogász képzésre, ami ezáltal rövidebb lesz (már megkaptam miket fogadnak el). Az hogy miért így alakult abba nem mennék most bele hosszasan, a lényeg hogy én már munkatapasztalattal együtt állok majd a jogász diplomámmal a kapuk előtt. Két dolog érdekel jelenleg, a jogász-nyelvész (angol felsőfokúm és spanyol felsőfokúm van) és az említett nyomozó ügyész, nyomozati szak, talán jobban. Érdekelne ha valaki ebben dolgozik eltudná e mondani pontosan mik az előfeltételek, milyen maga a munkakör és milyen a fizetés. Ha a másik pályáról van infó, azt is szívesen olvasom.

nov. 17. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:
44%

Miért nem a szakmán belül érdeklődsz?!

Itt erre nem fogsz választ kapni.

nov. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mivel nincs ebben a szakmában ismerősősöm. Milyen logikus nem? Nem egyszer láttam már ezen a felületen hogy szakmabeli válaszol azzal kapcsolatos kérdésre. Kérdések és válaszok. Ez az oldal lényege. De kösz a rendkívül hasznos hozzászólást, sok értelme volt ezt leírnod..:D
nov. 19. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!