Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol lehet tanulni videó/reklám...

Hol lehet tanulni videó/reklám készítést, vágást, stb?

Figyelt kérdés

Tudtok olyan iskolákat/helyeket mondani ahol videókészítést, reklámkészítést és egyéb dolgokat tanítanak?

Ezalatt értem, a Abode after effects, 3d studio max, Photoshop és egyéb programokat, habár nemtudom, mivel dolgoznak a szakemberek! :)

Budapesti vagy inkább Debreceni iskolák/tanfolyamok lennének a legjobbak, ha diplomát is adna akkor az tökéletes lenne.



De ha BÁRMI gondolatot megtudtok osztani a videóvágással/készítéssel vagy reklámkészítéssel, stb, azt is köszönöm, mert minden érdekel ezzel kapcsolatban!


Előre is köszönöm!


2010. okt. 20. 14:11
 1/1 anonim válasza:

[link]


ez nem suli meg semmi..csak itt megnézheted,(ha persze nyersz) hogy jó vagy-e :D..a kedvenc filmedböl készíthetsz el egy jelenetet...:) tudom hogy ezzel nem segítek,csak amikor olvastam a kérdést rögtön ez a link jutott eszembe:]

2010. okt. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!