Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » TDK-ról mit érdemes tudni?...

TDK-ról mit érdemes tudni? Megéri belevágni?

Figyelt kérdés

Az Egyetemen kis előadást kellett tartanom majd óra végén a tanárom felkeresett, hogy nagyon ügyesen feldolgoztam az adott témát, úgy érezte magát mint egy szakdolgozat védésen. Aztán felvetette nem e lenne kedvem a TDK–ÁN indulni? Kicsit tanácstalan vagyok mi tévő legyek, merjek belevágni? Nagyon sok munkával jár? Kb hány ember előtt kell elő adni?

Köszönöm előre is a válaszokat!



nov. 20. 22:56
 1/3 anonim válasza:
100%
Egy nagyon klassz lehetőség a TDK nyilván van vele meló, de szerencsére olyan témát és témavezetőt választasz amilyent te akarsz, így nen olyan megterhelő dolgozni rajta. Mindenképp megéri az erőfeszítést, nálunk például publikációs lehetőséget is kap az, aki valamelyen helyezést elér.
nov. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Megéri.

Én anno megbántam, hogy nem vettem részt ilyeneken. Persze, sok munkával jár, de a karriered szolgálja. Egy jó tdk szereplés jól mutat az önéletrajzban is.

nov. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon megéri. Én most ősszel vettem részt az intézményin, és sikerült kikerülnöm az országosra. Nagyon örülök, mert a többi résztvevővel már-már haveri viszonyba kerültem, és a témavezetőmmel is nagyon jóban lettünk. Így megvan a szakdogám is, és kb 30 tanár megismert az előadásom miatt, ami plusz pont lehet a továbbiakban. Csak ajánlani tudom!
nov. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!