Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valakinek van bármi tapasztala...

Valakinek van bármi tapasztalata a Milton egyetem "Nemzetbiztonság és Biztonságpolitika" továbbképzésével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy ideje szemezek ezzel a "szakkal", már csak azért is, mert a téma iszonyúan érdekel (inkább a civil, magán elemzői, publikációs oldala), de mivel már van munkám, ráadásul vidéken, ezért nem tudok az NKE-re jelentkezni. Mondjuk ha tudnék sem tudnék, mert az NKE-s nemzetbiztonsági szakra iszonyat copó bekerülni, civilként meg teljesen lehetetlen.


Az lenne a kérdésem, hogy ez a szakirányú továbbképzés, amúgy ér is BÁRMIT? Úgy értve, hogy legalább ad valami kis alapot, hogy később el tudjak mélyedni a témában, vagy teljes idő, és pénz pocsékolás? Előre is köszönöm a válaszokat!



nov. 28. 21:25
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja, és kiegészítésként. A Bizpol szakot is ismerem, de sajnos nem indul levelező képzésben.

25f

nov. 28. 21:28
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Van bármilyen alapszakod ami hasonló beállítottságú?


Mert szerintem magában nem sokra mész vele, de ha van egy alap diplomád, mondjuk hadtudomány terén vagy államtudomány terén akkor már adhat egy kis pluszt.

nov. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jelenleg politológián vagyok meló mellett. (a kenyérkereső szakmám nem ilyen irányultságú). Nekem elég, ha ad egy kiindulási alapot, hogy el tudjak később mélyedni a témában.


Köszönöm szépen!

nov. 29. 13:40
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem akkor simán :)
nov. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!