Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet egyetemi képzésen kívül...

Lehet egyetemi képzésen kívül valahogy krediteket szerezni?

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülye kérdés. De ha valaki szeretne mesterre jelentkezni, viszont kell még neki egy-két tantárgy a megadottak közül (Ugye vannak olyan mesterszakok ahol nincs konkrétan megadva milyen alapdiploma kell, de vannak olyan kikötések, hogy minimum 30 kredit gazdasági területen stb) Ezt csak az alapdiploma végzése közben lehet megszerezni, vagy utána is valahogy
nov. 28. 21:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Mikor jópár éve én jártam egyetemre akkor azt hiszem kervényekkel egy adott alapszakos képzésről lehetett felvenni más szak képzéséről is tárgyakat. De ha jól emlékszem meg kellett indokolni, hogy nagyon érdekel az a terület, plusz tudást akarsz ősszeszedni és hasonlóak. Ha semmilyen egyetemi képzésen nem vagy bent akkor nem nagyon megy sztem
nov. 29. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!