Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mégis mit tegyek a tanulással?

Mégis mit tegyek a tanulással?

Figyelt kérdés
Gimnáziumban most vagyok elsős, és nagyon nem foglakoztam a sulival. Általánosban 4-nél nem volt rosszabb az átlagom, de most ez egy nagy ugrás volt, és nem vettem komolyan. Jelenleg több mint 100 órát hiányoztam, és borzalmas átlagom van. 3 tárgyból kettesre állok, a maradékok azok hármasok, illetve néhány négyes. Gyakorlatilag 0 motivációm van, és teljesen el vagyok veszve. Hogyan kéne magamat összeszedjem?

nov. 28. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tudd, hogy kilencedikben rendszerint egy egészet romlik az átlag a nyolcadikoshoz képest.

Ettől még alkalmas vagy ott tanulni, és ha bejárnál, meg figyelnél órán, akkor már egy jeggyel jobb lenne minden . Utána rá kell szoknod, hogy a házit is megírd.

Meglesz a négyes átlagod itt is jövőre. Innen szép győzni. Hajrá!

nov. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tanulj előre-olvasd 1 órával előre a tankönyvet (tankönyveket).


Meg a feladott anyagot, leckét, még aznap tanuld meg, hogy az utolsó pill-ban csak átnézni kelljen.

nov. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!