Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügy és számvitel államvizs...

Pénzügy és számvitel államvizsga tételeket honnan tudnék szerezni?

Figyelt kérdés

42 db tétel van

Gyerek, munka mellett elég nehéz kidolgozni

Ha esetleg valakinek van (tudom azt is még át kell fogalmazni....), nagyon nagy segítség lenne. Nem is kérem ingyen.


(Felsőbb éveseket sajnos nem igazán ismerek)


nov. 29. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Valamilyen egyetemi fórumon, vagy csoporttársaktól. Ez nem univerzális, közel se biztos, hogy ugyanabból állnak a ZV tételek mondjuk Debrecenben, mint a BGE-n, de az se, hogy mondjuk Szegeden most ugyanazok a tételek, mint 5 éve voltak.

Nem valószínű, hogy ha itt keresel, akkor találni fogsz olyan választ, ami segíthet számodra.

nov. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Halkan megjegyzem, hogy egyetemenként teljesen eltérő, hogy mi az amit államvizsgán számonkérnek ugyanazon megnevezésű szakon...
nov. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1

Nálunk 2015 óta nem változott egy db tétel sem .

Csoporttársak nem játszanak, mert nekik még vannak tárgyaik, nem egyszerre végzünk. (Akikkel végzek nem ismerem őket) .

Ezért kérek itt segítséget, mert nem tudok kinek írni...

1 fb csoport van, amiben benne van mindenki de senki nem segít senkinek, hiába kérdez bárki bármit, azzal nem vagyok előrébb


#2

Tisztában vagyok vele, egyenlőre nem jelentkezett senki, hogy segítene, tehát ilyen probléma nincs.

Nyilván, ha esetleg valaki tud segíteni akkor egyeztetnék vele, hogy van e ugyanaz, vagy teljesen más, de még erről szó nincs.

nov. 29. 23:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Ránéztem egy ramdom intézmény tételsorára. Ki se kell dolgozni, csak több mint a fele annyi, hogy egy jogszabály megfelelő részét megkeresed.
nov. 30. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hogyhogy nem kell kidolgozni?

42 tétel van...

Csak ki kell dolgozni

nov. 30. 08:38
 6/7 anonim ***** válasza:
A fele egy-egy fejezet egy jogszabályból. Mit akarsz kidolgozni az écs-n, amit egy az egyben leír neked az Sztv?
nov. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

És tanuljam be a jogszabályt?

Arról is kell egy tétel, amit visszamondok.


Vagy mondjam azt a vizsgáztatóknak, amit te, hogy a Sztv leírja? olvassák el?! Mit tanuljak ezen meg??? XDDDDDDDD


(Mellesleg nem tudom te melyiket nézted, de abszolút nem szv-i törvényről szólnak! )

nov. 30. 10:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!