Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A nagyszüleim tanárok voltak. ...

A nagyszüleim tanárok voltak. Én hogyan lehetnék történelem-angol szakos tanár?

Figyelt kérdés

Köszi🤩

19l



dec. 5. 16:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Tanulsz, felvételizel, tanulsz, elvégzed, és íme!
dec. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
Éhen akarsz halni? legalább lenne egy reál szakod, azért kapkodnak.
dec. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
kinézel egy egyetemet, angol szakra úgy tudom kötelező az emelet szintű érettségi, felvételizel, minél jobban leérettségizel és teljesíted az egyetemi tanulmányokat
dec. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Elvégzed az egyetemet. De miért itt kérdezed? A családod nem tudja?
dec. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%

"felvételizel, minél jobban leérettségizel"

Maga az érettségi a felvételi. Lassan 20 éve.

dec. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
5-ös: a felvételi eljárásra gondoltam, ha nem adod be, magától senkit nem vesznek fel :D
dec. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Érettségizel angolból és töriből, valamelyikből emelt szinten, vagy akár mindkettőből. A ponthatárok miatt szerintem nem kell aggódnod, nem szoktak magasak lenni.

Beadod december és február között a jelentkezésed valamelyik egyetemre angol-történelem osztatlan tanárszakra, többet is megjelölhetsz.

A képzés 5 éves.

dec. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Ja igen, én tanárszakos voltam (otthagytam, nem fejeztem be), nálunk legalabbis az ELTE-n volt valami szabály azt hiszem, hogy ha X-idegen nyelv tanárnak jelentkezel, akkor nyelvből kötelező az emelt, tehát a te esetedben angolból.
dec. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
21%

"a felvételi eljárásra gondoltam, ha nem adod be ..."

Nem nagyon megy neked a magyar mostanában. :) A felvételi eljárást nem beadni, hanem megindítani kell: azzal indul meg, hogy jelentkezel (nem pedig felvételizel). Na. :)

dec. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
9: most itt rágódsz a szavakon, kontextusából kivett dolgokat "idézgetsz" úgy, hogy amúgy én is túl vagyok ezeken, én is az érettségivel jutottam be a felsőoktatásba és diplomáztam. Igen, én is tudom, hogy a felvételi eljárást nem beadni kell, de ha szerinted gondom van a magyarommal, akkor jelezném, hogy neked akkor gondod van az absztrakciós képességeiddel. Így ha a fenti mondatomat nem sikerült megfelelően értelmezned, akkor a probléma valóban az "Ön készülékében" van ;)
dec. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!