Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi van hogy ha nincs kettő?

Mi van hogy ha nincs kettő?

Figyelt kérdés
Ha egy iskolában egy évfolyamban csak egy osztály van, akkor azoknak van külön betűjük (A,B) vagy csak akkor a hetedikesek meg tizenegyedikesek? Mi van a tablójukon? Vagy ilyen iskola nincs?
dec. 5. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
19%

Rápiáltál a nyugtatóra?


Próbáld meg mégegyszer leírni, csak most érthetően.

dec. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Én értem mit szeretne. A legtöbb iskolában több osztály van egy évfolyamon. Pl. 12.A, 12.B, 12.C stb. A kérdező arra kiváncsi, hogy ha csak 1 osztály van egy évfolyamon, akkor kap-e betűt. És ha nem, akkor hogyan szerepel a tablón.


Ennyire kicsi iskola nem hiszem hogy lenne. Ahova én jártam kis iskola volt, de ott is két osztály volt egy évfolyamon.

dec. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%

Én ilyen suliba jártam. 12.a-sként végeztem.


Az öcsém általános iskolába jár ahol évfolyamonként csak egy osztály van. Jelenleg 5.z-s, mert zenetagozatos az iskola.

dec. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!